GLYNT SHADOWS baaskoolitus

GLYNT ühendab kaasaegsel viisil parima loodusest ja teadusest, kasutades selleks kogu oma kirge ilusate juuste vastu, aastakümnetepikkust kogemust ning põhjalikku uurimistööd. Tulemuseks on tooted juustele ja peanahale, mis vastavad nii professionaalide kui ka lõpptarbijate kõrgetele nõudmistele. Tänu põhjalikule koostisosade valikule sobivad GLYNT tooted ka tundlikumale kliendile (nt. allergiate või psoriaasi puhul) ning on vegan.

GLYNTi tootevalikust leiab viimistlus- ja hooldustooted ning juuksevärvid. GLYNTi värvikaardi 71 tooniga saab kokku segada lausa 136 erinevat tooni, millest igaüks on särava ja kauni lõpptulemusega. SHADOWSi värvid sobivad ka tundliku nahaga kliendile ning katavad väga hästi halli. Värvid sisaldavad vahuainet, tänu millele kulub šampooni vähem.

Koolitusele on oodatud nii edasijõudnud kui ka alustatavad juuksurid. Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.

Koolitusel läbitavad teemad: brändi filosoofia, juuste diagnostika, värvialused, tooteportfoolio ja kasutus.

Peale baaskoolitust ootame teid osalema GLYNT SHADOWS edasijõudnute koolitusel, mis annab teile veel põhjalikuma ülevaate GLYNT värvidest ning ainulaadsest värvisüsteemist.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 12:00-16:00)
Koolitaja: Natalia Kruusmaa
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn, 2. korrus
Hind: 20€+KM (sisaldab antud summa väärtuses tooteid)

Info ja broneerimine: Elery Artus / elery@probeaute.ee / +372 59199252

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

nov. 13 2024

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.