Nordic Blond: Davines Century of Light blondeerimissüsteemiga

Tule koolita ennast Davines Education programmis ja avasta enda jaoks Davines blondeerijate maailm. Täna moes olevad helendamistehnikad nõuavad igalt juuksurilt mitmekesiseid oskusi, täpsust ja kõrgel tasemel töövahendeid. Davines Century of Light sarja kuuluvad tooted annavad juuksurile võimaluse rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Tooteliin on rikastatud juukseid kaitsva ja hooldava Hair Protective Boosteriga, mis pakub nii juuksurile kui kliendile suuremat kindlustunnet blondeerimistehnikate läbi viimisel. Davines Century of Light blondeerimissüsteemi koolitusel käsitleme milliseid Davinesi blondeerimisvahendid on sobivaimad erinevate helendamistehnikate teostamiseks, milliseid aspekte tuleb silmas pidada ennem juuste blondeerimise alustamist ning kuidas teostada korrektset konsultatsiooni. Tutvume  erinevate Davinesi toodetega juuste toonimiseks. Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.  Modelli valimisel palume arvestada, et praktilise töö jaoks on aega 4h.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15:00 (modellid 11.00-15.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla
Hind: 20€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

apr. 14 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.