NORDIC BLONDE – Davines Century of Light blondeerimissüsteem

Tule koolita ennast Davines Education programmis ja avasta enda jaoks Davines blondeerijate maailm. Täna moes olevad helendamistehnikad nõuavad igalt juuksurilt mitmekesiseid oskusi, täpsust ja kõrgel tasemel töövahendeid. Davines Century of Light sarja kuuluvad tooted annavad juuksurile võimaluse rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Tooteliin on rikastatud juukseid kaitsva ja hooldava Hair Protective Boosteriga, mis pakub nii juuksurile kui kliendile suuremat kindlustunnet blondeerimistehnikate läbi viimisel. Davines Century of Light blondeerimissüsteemi koolitusel käsitleme milliseid Davinesi blondeerimisvahendid on sobivaimad erinevate helendamistehnikate teostamiseks, milliseid aspekte tuleb silmas pidada ennem juuste blondeerimise alustamist ning kuidas teostada korrektset konsultatsiooni. Tutvume erinevate Davinesi toodetega juuste toonimiseks.

Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks. Modelli valimisel palume arvestada, et praktilise töö jaoks on aega 4,5h. Kui Sa tuled koolitusele kaugelt ja modelli ei ole võimalik leida, saab tööd teostada ka juuksetutikutel.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 11:15-16.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 35€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt. 356, Tallinn)

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.

Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.

Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Küsimuste korral palun kirjutage: irja@probeaute.ee

Kohustuslik eelregistreerimine:
Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts / priit@probeaute.ee / +372 53303097

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

okt. 03 2024

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.