Blogi

KEVIN.MURPHY SESSION.SALON GRADUATION

Käes on 17.septembri hommik ja vaikselt kogunetakse Eduka Juuksuri Akadeemiasse – teha on jäänud veel viimased pingutused! Tähtsa päeva juhatavad sisse SESSION.MASTER Paz Bamrolia ja KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY Risto Pillaroo, kes jagavad osalejatele veel viimaseid näpunäiteid ja süstivad julgust, et õhtul algaval showl sajaga rokkida. Enam tagasiteed ei ole!

Esinemiseks kõik nipid ja trikid selged, nüüd tuleb asuda kõige tähtsama juurde- oma loodud KEVIN.MURPHY LOOK’i looma.

KEVIN.MURPHY SESSION.SALON programm on erinev kõikidest nendest, mida siiani oleme näinud või kogenud.
Meie usume, et salong on nagu MOE.SHOW ning kõik salongi kliendid on SUPERMODELLID.

SESSION.SALON-i programmi käigus õpivad stilistid, mida tuleb teha selleks, et saada superstilistiks ning kuidas tõmmata paralleele salongis ja maailmas toimuva vahel.

Sel aastal esmakordselt Eestis alustanud SESSION.SALON koolitusprogramm sai võimsa ja vägeva lõpu 17.septembril kui lavale astusid superstilistid koos oma loominguga, tutvustades, mis teda loomingu tegemisel inspireeris.

Ilma pikema jututa, lubage tutvustada #sessionstylist ´id Eestis:
sessionstylist Signe Järve
sessionstylist Triin Kõrgmaa
sessionstylist Jaanika Miilmann
sessionstylist Kaia Lumi
sessionstylist Piibe Pohlak
sessionstylist Mariann Vissak
sessionstylist Liina Veski
sessionstylist Kristi Neissaar
sessionstylist Triin Rist

Küsisime ka osalejatelt endilt, mida nad sellest kogemusest arvasid:

LIINA VESKI
SESSION.SALON on toonud minus välja hoopis teistsuguse mina: enesekindlama, loovama, hulljulgema – olen see, kes ma olen ja mitte keegi teine.
Soovitan kõigile, kel võimalik ja kes tahavad teistsugust lähenemist oma töös saavutada, osaleda sellisel uudsel ja huvitaval koolitusel. Seda kõike, mida see annab on raske sõnadesse panna – seda peab ise kogema.

PIIBE POHLAK
SESSION.SALON on väga motiveeriv kursus nii kogenud kui algajale juuksurile. Tunnen ennast juuste arstina, kes tahab patsiendile ainult parimat. Iga kord ootasin juba järgmist kursuse korda, kuna alati oli nii põnev ja lõbus koos õppida koos teiste säravate juuksuritega. Soovitan seda kursust juuksuritele, kes soovivad rohkem kastist välja näha ja olla rohkem avatumad ning kindlakäelisemad soengute tegemisel.

MARIANN VISSAK
SESSION.SALON on väga suuresti mõjutanud mind kui isikut ja ka salongitööd. Tehnikad on kõvasti paranenud, soengute püsivus ja toodete kasutus ning oskus soovitada kliendile õiget toodet. Olen palju enesekindlam ja julgem.
Programmis soovitan osaleda absoluutselt kõigil. Olen SESSION.SALON-i teekonna vältel arenenud rohkem kui viimase paari aastaga.

SIGNE JÄRVE
Tean nüüd toodetest rohkem, mistõttu oskan klientidele tooteid julgemalt soovitada. Loomulikult sain nippe ja nõkse, kuidas teha kiiresti ja lihtsalt ägedaid soenguid. Soovitan programmi juuksuritele, kes tahavad enda oskusi täiendada.  Olen palju enesekindlam!

TRIIN KÕRGMAA
Koolitusel saab teada palju toodetest, soengutest ja KEVIN.MURPHY vaadetest. Lisaks ka palju uusi ning huvitavaid tutvusi uute ja huvitavate inimestega. Lõpetamiseks saab teha ühe toreda projekti, koos lavakogemusega. Soovitan seda omanäolist ja põhjalikku koolitust kõigile juuksuritele.

TRIIN RIST
Minu igapäevatöös on mõju näha sellest, et ma olen enesekindlam KEVIN.MURPHY toodete kasutamisel ja oskan soovitada neid ka klientidele. Kuna varem ma ei olnud just sina peal soengute tegemisega, siis SESSION.SALON on boostinud mu enesekindlust ka selles vallas ning õppisin palju kasulikke nippe, kuidas lihtsalt ja kiirelt ilusaid soenguid teha.
Programmi soovitaksin kõigile, kes soovivad lähemalt tutvuda KEVIN.MURPHY toodete hingeeluga ning saada kasulikke nippe nii klientidega suhtluse parandamiseks kui ka soengute tegemiseks.

KAIA LUMI
SESSION.SALON andis mulle enesekindlust, tahet teha midagi veel rohkemat, erilisemat ja tulla välja mugavustsoonist. Igapäevatöösse haarasin kaasa palju uusi ägedaid ideid ja loomulikult ohtralt motivatsiooni, et teha tööd veel mitmeid mitmeid aastaid. Kõik peaksid osalema SESSION.SALON-i programmis, sest see on nii lahe kogemus! Sa kohtud nii ägedate oma tööd armastavate inimestega nii kodumaalt kui ka kaugemalt!

JAANIKA MIILMANN
SESSION.SALON oli võimalus saada uus teadmisi toodete kohta ja kindlasti ka nende tootete tutvustamise kohta klientidele. See võimalus annab meile aina enam teadlikud kliendid, kes juba ise oskavad asju küsida ja koos töötada on lihtsam. Suurepärane koolitus, mis on täis motivatsiooni ja inspiratsiooni teha midagi teisiti.

Siin on meie galerii toimunud sündmusest (FOTOD: Silver Raidla):

KRISTI NEISSAAR
SESSION.SALON-i teekond oli väga arendav. Õppisin palju uut ja huvitavat toodetest. Lisaks enesekindlusele õppisin ka lihtsaid ja kiireid soenguid. Ja et ei maksa üle mõelda! Soovitan SESSION.SALON-i programmi kõigile juuksuritele, et näha oma tööd teise nurga alt.

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.