Blogi

SESSION.SALON STILIST Karolin Roosipuu

Lubage tutvustada: meiega juba mitmetel tagalavadel korduvalt oma oskusi näinud juuksevõlur Karolin Roosipuu! Tema ise kirjutab enda kohta:
“SESSION.SALON programmist otsustasin osa võtta selleks, et omandada uusi teadmisi ning saada uusi kogemusi. Kindlasti korrata ka vanu teadmisi ning neid ka teistega jagada. See programm on mind mõjutanud rohkem jagama inimestele infot toodete ja koduhoolduse kohta. Lisaks kasutan palju soengunippe ka enda klientide peal.

Kui meenutada naljakaid lugusid siis need tulevad alati lava tagant mõnelt moeshowlt. Igakord kohtab seal inimesi üle kogu maailma ning seal saab palju nalja ning uusi teadmisi. Tegemist on ühe tõelise super tiimiga!

Minu lemmiktooted naistele on kindlasti DOO.OVER, ANTI.GRAVITY SPRAY ja STAYING.ALIVE ning meestele TOUCHABLE või ROUGH.RIDER. Kõige enam võlub mind KEVIN.MURPHY juures nende toodete super head lõhnad ja samuti see meeskond ja perekond!

Minu jaoks on hea nipp juukseotsade niisutamiseks see, kui kanda YOUNG.AGAIN öli juustesse ja punuda ööseks õrn punupats. Hommikuks on ilusad niisutatud/läikivad ja võrratud lokid.

Kui kuivšampoon on otsas, kuid on tunne, et oleks vaja kiiret lahendust siis heaks nipiks on kasutada SESSION.SPRAY FLEX’i, lasta peas ära kuivada ning siis välja kammida. Annab hoidvust ning varjab rasu.”

Mida arvasid esimese SESSION.SALON programmi lõpetajad, saate lugeda siit:https://www.probeaute.ee/kevin-murphy-session-salon-graduation/

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.