Blogi

TARTU – Saa tuttavaks Triin Ilusalong – KEVIN.MURPHY x OLAPLEX kontseptsioonisalong ON AVATUD!

13 ja reede on rahvakultuuris kurjakuulutava taustaga päev, kuid sel aastal oli see märgiline kuupäev meie maja brändidele Tartus – Triin Ilusalong avas oma uksed ametliku KEVIN.MURPHY ja OLAPLEX eliitsalongina.

Aastaid KEVIN.MURPHY brändiga töötanud Triin Mölder võttis enda südameasjaks teha maitseka ja stiilse salongi otse vaatega Anne kanalile – ja tuleb olla aus – see vaade on imeline. Temaga ühinesid Marika Kurrikoff ning varasemalt KEVIN.MURPHY dream teamist tuntud Piibe Pohlak ja Kaia Lumi.

Triinu tsitaat:
“Mingil hetkel oma juuksurikarjääris tundsin, et mu panust ei hinnata, tahtsin kuhugi kuuluda, oma ideid ja mõtteid realiseerida. Mõte oma salongist oli erutav ja põnev, aga ma ei peatunud sellel pikemalt, kuna ma pole üldse unistaja tüüpi. Reaalsus ja kaine mõtlemine said alati võitu. Aga rahulolematus jäi hinge kripeldama. Ma usun, et kõik on seda tunnet kogenud, kuid seekord ei surunud ma seda alla, vaid üritasingi olla pilvebaleriin. Unistustel on kombeks täituda ja nii läkski. Salongi rajamiseks ei olnud aeg just kõige parem (2020 aasta teada-tuntud omapärad), kuid kes ei riski, see šampust ei joo ja no natuke tahaks seda mekkida küll!
Mu peas oli visioon, milline võiks kaasaegne salong välja näha, milline peaks toimiv tiimitöö olema ja mida kõike koos ette võtta, et tekiks ühtekuuluvustunne, millest olin ise puudust tundnud.
Brändi valik polnud üldse keeruline. KEVIN.MURPHY filosoofia ja looduse armastus on mulle hingelähedane, samuti olen selle brändi suur austaja. Nii nagu Kevin ise, soovin ka mina loodusele tagasi oma panuse anda. Igale juuksurile on südame asjaks tema kliendi heaolu ja juuste “tervis”, seega pole üllatuseks ka OLAPLEXi valik. 
Inspiratsiooni ja ideid saangi tegelikult just loodusest. Salongis olen üritanud ka esile tuua rohelust (elusad lilled) ja looduslikkust (päris kivid seinas, kivist valamu, palju valgust), hubasust ning ka “vau” emotsiooni põnevate ruumilahenduste näol. Loodan, et suudan kõik oma ideed ellu viia, rohkem uskuda unistustesse ja veel suuri asju korda saata!”

Triin Mölder
Triin Ilusalong

Meeleolukas galerii Triin Ilusalongi 13.11. avamispeost:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.