OLAPLEX WHITE PARTY 2022

OLAPLEX WHITE PARTY tuleb taas!
Sellel korral oleme koos oma imeliste partneritega minemas Tallinna lahele.

OLAPLEX White Party toimub Eesti suurimal jahtlaeval m/s Venus.

06.07.2022, Tallinn

AJAKAVA:
18:00-18:30 kogunemine Lennusadama kail
18:30-19:00 pääs laevale - Lennusadama kai A3
19:00 väljumine
(väljumine toimub täpselt ning hilinejad jäävad kahjuks laevast maha)
22:00 saabumine tagasi Lennusadamasse

NB! Pääs laevale toimub ainult kaelakaardi alusel!

LENNUSADAMA KAART:

DRESSCODE:
Sellel õhtul ootame kõiki oma külalisi riietatuna üleni valgesse. 

Mida tähendab tähendab WHITE PARTY DRESSCODE?
Noh.. eks ta seda tähendabki, nagu ta kõlab: peoteema on spetsiaalse “riietuskoodiga”, mis palub kõigil kohalviibijatel kanda valgeid rõivaid. Jah, VALGELE PEOLE võid oma riietusele anda aktsenti mustaga, aga seda ainult aksessuaaridega (näiteks kingad, ehted, käekott, kübar jne). Kuid üldiselt peaks teie riietus olema pealaest jalatallani valge.

Oleme minemas merele ja see tähendab, et jalanõudeks soovitame kasutada madalat või keskmise kõrgusega kontsa. Kõrged tikk-kontsad ei ole lubatud.

PROGRAMM:
Kergitame etteruttavalt veidi saladuseloori, mis meid sel õhtul ees ootab. Lisaks sellele, et saame üheskoos nautida suurepärast toitu, jooki, seltskonda ja loodetavasti ka kaunist ilma!, saame teha väikese heateo nende jaoks, kelle elus ei ole kõige kergemad ajad. Nimelt, viime koostöös disainer Diana Arnoga https://dianaarno.com/ peol läbi heategevusliku oksjoni, mille käigus saad soetada endale disainerkleidi või komplekti. Oksjoni tulud oleme otsustanud annetada Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule https://www.vahilapsed.ee/, kes saavad sellega enda ja oma raske haigusega võitlevate laste elu pisutki kergemaks muuta.
Loodame, et ole valmis panustama koos meiega.

HOTELLIPAKKUMINE:
Soovid jääda peale sündmust ööbima Tallinasse? 

Hestia Hotel Ilmarine
Hotell asub Tallinna vanalinna jalamil ja populaarse Kalamaja linnaosa ääres. Meie külalised hindavad mugavust ja head asukohta koos erilise atmosfääriga – hoone avar sisemus jutustab selle põnevast tööstuslikust ajaloost. Samuti algab omapärane Kalamaja linnaosa hotelli kõrvalt, pakkudes mitmeid kohalikke populaarseid restorane.

Majutuse saad broneerida siit:
https://www.hestiahotels.com/ilmarine/

Broneerimisel kasuta sooduskoodi: WELCOMEBACK

Hotell asub Lennusadamast 1,2km kaugusel:

Kui Sa ei ole White Partyl osalemas siis teavita sellest esimesel võimaluselt Annikat (annika@probeaute.ee) või Lilitit (lilit@probeaute.ee)!

Lisainfo täieneb igapäevaselt! Palun kontrolli viimast infot ka päev enne väljumist siit lehelt!

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.