GLYNT

Et pakkuda juustele parimat, on vaja mõista, mida need vajavad. GLYNT ühendab kaasaegsel viisil parima loodusest ja teadusest, kasutades selleks kogu oma kire ilusate juuste vastu, aastakümnetepikkuse kogemuse ning põhjaliku uurimistöö. Tulemuseks on tooted juustele ja peanahale, mis vastavad nii professionaalide kui lõpptarbijate kõrgetele nõudmistele. GLYNT on bränd, mille toodete väljatöötamisel on osalenud salongiprofessionaalid. Tänu sellele kasutab meie tooteid nüüdseks rohkem kui 15 000 juuksurit ja need on soovitatud ka kõige nõudlikumatele salongiklientidele.

Sõna GLYNT tuleb vanast saksa keelest ja tähendab “sära”. GLYNT on professionaalne ja innovaatiline bränd, mis ühendab endas traditsioonid ja visiooni. GLYNTi omanik on üle 50-aastase ajalooga Põhja-Saksamaa pereettevõte Hans Conzen Kosmetik GmbH. Alustati toodetest toidetud ja tervele peanahale ning kõik GLYNT koostised loodi algselt Šveitsis. Nüüdseks pakume täielikku tootevalikut, mille täiendamise ja täiustamise kallal on pidevalt töötamas spetsiaalne Hamburgi lähedal asuv arendusosakond.

GLYNT mõistab juukseid! Pöörame GLYNTis kogu tähelepanu parimate koostisosadele. Uusi tooteid luues on eesmärgiks nende maksimaalne toimivus, aga ka hoolivus keskkonna suhtes ja jätkusuutlikkus. GLYNT on teerajaja taastuvate taimsete toorainete kasutamisel juuksekosmeetikas. Kasutatakse taimsete komponentide parimaid omadusi ja kõige moodsamaid meetodeid, et igast koostisest parim välja võtta.  Alles siis, kui loodusliku tooraine toime juustele peanahale on teaduslikult tõestatud, kasutatakse seda GLYNT koostistes. Olime esimesed, kes kasutasid edukalt ära jojobaõli suurepärase hoolduspotentsiaali šampoonides.

Vastutustundlik ja hoolikas ressursside kasutamine on GLYNTi jaoks iseenesestmõistetav. Toimeainete otsimisel väldime ökosüsteeme, mis võiks olla sekkumisest häiritud või ohustatud. Pakendid on suure enamusega taaskasutatud materjalist ning pärast kasutamist erinevate spetsiaalsete programmide raames uuesti ringlusse lastavad. Transpordil kasutatav paber on 100% taaskasutatav. Oluliseks peame ka sotsiaalset vastutustundlikkust, andes keskkonnale ja ühiskonnale tagasi läbi mitmete vabatahtlike ja heategevuslike projektide ja toetuste.

GLYNT saab uhkusega deklareerida, et kõik tooted on dermatoloogiliselt tõestatud ning nahale õrnad, sisaldavad delikaatseid ja harmoonilisi spetsiaalseid lõhnaaineid, on julmustevabad ning ainult väga väheste eranditega vegan. GLYNT toodetega on võimalik saavutada täiuslikke tulemusi nii salongis kui kodus ning nautida iluelamusi puhta südametunnistusega. 

GLYNT TOOTEVALIKUGA SAAD TUTVUDA SIIN: 

Leia meid ka sotsiaalmeediast:

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.