S4Tec

S4Tec silendav keratiinihooldus!
S4Tec on salongis kasutamiseks mõeldud juukseid siluv hooldus, mis võimaldab juuksuril ohutult pakkuda teenust, mis tagab kauakestva tulemuse, on kiiresti teostatav ja poole väiksema ajakuluga kui seda on tavapärased keratiinihooldused.

S4 = Siledam, Siidisem, Sirgem, Säravam.
S4Tec silendav keratiinihooldus muudab juuksed ideaalselt kauniks, seejuures neid kahjustamata ning ohtlikke kemikaale kasutamata. See on nutikam ja turvalisem valik salongile, teenusepakkujale ehk juuksurile ja ka kliendile.

Silumistehnoloogia tippteadlastel kulus selle hooldusmeetodi väljatöötamiseks üle viie aasta ning see on praegustest keratiinivalikutest parim valik. Tippsalongid, kes silendavaid hooldusi pakuvad, loobuvad oma olemasolevatest keratiiniprotseduuridest, et kaitsta oma juuksureid ja kliente ning lähevad üle S4Tec silendavale hooldusele. S4Tec loob siledamad, sirgemad, kahuvabad juuksed, taastades juuste loomuliku sära, muutes need tervemaks ja hallatavamaks.

S4Tec hoolduse teostamine võtab aega u 1,5-2h olenevalt juuste paksusest.

S4Teci abil jäävad juuksed endiselt lokki. S4Tec ei võta ära juuste iseloomu ega eemalda lokki täielikult nagu jaapani või leeliselised ja leelisevabad sirgendajad. Juuksed on pärast seda hooldust siledad, pehmed, kahuvabad ja hallatavad, kuid siiski võimelised lokke hoidma, see annab nii juuksurile kui ka kliendile erinevad stiilivalikud.

S4Teciga pole ooteperioodi.  Klient võib salongist lahkuda ilusate, tervete ja pehmete juustega, millest ta on unistanud. Juukseid võib kuumtöödelda ja klient võib koheselt juukseid pesta, trenni teha, ujuda, klambreid kasutada või hobusesaba kanda. Juuksur saab koheselt peale hoolduse teostamist juukseid toonida, värvida ja töödelda vastavalt kliendi soovile.

S4Tec tähendab ilusaid, terve välimusega, tugevaid juukseid mürgiseid kemikaale kasutamata.
S4Tec ükski toode ei sisalda formaldehüüde ega ka koostisosi, mis seda kuumutamisel tekitaksid. Teaduslike testide tulemused on välja toodud meie veebisaidil. S4Tec hooldustooted on sulfaadi- ning parabeenivabad ja sisaldavad keratiini, valke, sertifitseeritud orgaanilist Abaco neemiõli, aminohappeid, vitamiine ja botaanilisi ekstrakte, mis on välja töötatud S4Tec suurepäraste tulemuste saavutamiseks.

Põhiline koostisosa – Abaco neemiõli
S4Tec neemiõli pärineb sertifitseeritud mahefarmist Great Abaco saarel Bahama loodeosas. See ainulaadne farm tarnib puhtaimat neemiõli kontsentraati, mis töötab koos teiste S4Tec botaaniliste ainete, vitamiinide ja toitainetega, et anda siledamad, pehmemad, sirgemad ja paremini käsitletavad juuksed.

Peamised eelised
S4Tec silendav hooldus on erinev seni turul olevatest keratiinihooldustest. See on järgmise põlvkonna silumissüsteem, mis kasutab teaduse uusimaid edusamme koos parimate koostisosadega, et luua toode, mis pakub tulemusi, mida kliendid silendavast keratiinihooldusest ootavad, kuid ohtlike kemikaalideta (nagu formaldehüüd). Kuna meie toode töötab seestpoolt väljapoole, muutes juuste üldilmet ja -tunnet ning loki kuju, püsivad meie tulemused mitmeid kuid. Erinevalt traditsioonilistest salongi keratiiniprotseduuridest, milles kasutatakse juuste silumiseks formaldehüüdi saate kohe pärast meie protseduuri juukseid värvida, töödelda, pesta, ujuda, treenida ning kanda klambreid ja hobusesaba.

S4Tec koosneb 3 professionaalsest tootest:

INFINITY (kõikidele juuksetüüpidele, sealhulgas blondeeritud, triibutatud ja kahjustatud juuksed),

BEYOND (normaalsetele, värvitud, värvimata, lokkis, kahustele juustele) ja

EXTREME (vastupidavatele, kahustele, värvimata, värvitud juustele).

Nende toodete vahel valides leiad oma kliendi juuste vajadustele alati parima lahenduse.

Lisaks professionaalsetele toodetele on valikus ka 3 hooldustoodet:
Niisutav šampoon: 
 Uuendab ja taastab nõrkade, tuhmide või töödeldud juuste niiskustasakaalu. Meie patenteeritud toitainete ja botaaniliste ainete segu lisab ilu ja elastsust, et vältida katkemist. Sulfaadi- ja parabeenivaba koostis puhastab õrnalt ja on ohutu keemiliselt või värviga töödeldud juustele.

Niisutav palsam: See luksuslik kvaliteetne palsam täiendab niisutust ja tagab soovitud pehmuse ja volüümi. Meie rikkalikud botaanilised ained, sealhulgas Abaco neemiõli lisavad tekstuuri ja elastsust. See sobib ideaalselt juustele, mida on töödeldud S4Teciga, kuid sobib suurepäraselt ka teistele klientidele, et parandada kammitavust. Ohutu keemiliselt või värviga töödeldud juustele.

Viimistluskreem: Mitmekülgne toitaineterikas viimistluskreem, mis sobib kõikidele juuksetüüpidele ja annab kergelt sametise viimistluse, jättes juuksed siledaks, painduvaks, lisades tekstuuri ning volüümi ja parandades juuste välimust. See niisketele juustele kantav viimistluskreem pakub erakordset sära ja kontrolli ning sobib suurepäraselt föönitamiseks või lainete tugevdamiseks ja hoidvuse andmiseks neile, kellele meeldib juukseid ilma föönita kuivatada.

Soovid rohkem infot?
S4Tec brändijuht tutvustab hea meelega seda hooldust põhjalikumalt, koolitab ja annab nippe selle teenuse integreerimiseks Sinu salongi.

ELERY ARTUS
S4Tec brändijuht
elery@probeaute.ee
+372 5919 925

Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.