ART.LAB by KEVIN.MURPHY

Moest sündinud ja tulemustele orienteeritud COLOR.ME toob igale salongile uuendusi ja valikuvõimalusi. Muutuv mood, trendid ja ennustusagentuurid, nagu Pantone, julgustavad loovaid koloristide püsida aktuaalsena, töötades välja uusi valemeid, tehnikaid ja pealekandmismeetodeid.

Oleme selle klassi välja töötanud koloristidele, kes soovivad tõsta oma teadmisi ja saada rohkem oskusi värviretseptide väljatöötamisel ja lõpmatute juuste värvimisvõimaluste jaoks.

Koolituse käigus õpime COLOR.ME värvikollektsiooni loomise protsessi. Ammutame inspiratsiooni praegustest suundumustest – avastades moodi, sotsiaalmeedia mõju ja ühiskondlikke tegureid, et oma loomingulisust arendada.

Koolitusele ootame kõiki koloriste, kes on varem läbinud COLOR.ME LAB koolituse.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00
Koolitaja: Risto Pillaroo (COLOR.ME DIAMOND.KEY)
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn
Hind: 220€+KM

Lisainfo: Inna Petrovainna@probeaute.ee5670 7034

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Vajalikud töövahendid:
📌TAIL.COMB
📌SMOOTHING.BRUSH
📌ROLL.BRUSH
📌DENMAN BRUSH
📌TEXTURE.COMB
📌Eraldusklambrid
📌Föön

 • 00

  Päeva

 • 00

  tundi

 • 00

  minutit

 • 00

  sekundit

Kuupäev

okt. 21 2024

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.