Avasta Davines – Davinesi tootekoolitus

Kutsume Sind Davinesi erinevaid toodete perekondi tutvustavale koolitusele. Harutame lahti mitte ainult toodete pudelisse peidetud sisu, vaid saad ülevaate ka Davinesi toodete pakendi taga olevast filosoofiast. Mis on jätkusuutlik toode või pakend? Miks see peaks oluline olema Sinule kui juuksurile või Sinu kliendile? Tutvustame põhjalikult toodete sisu ning millisele juuksele toode on loodud. Räägime milliseid tooteid või tooteliine saab omavahel segada, et saavutada paremaid tulemusi ja kauneimaid juukseid. Samuti anname soovitused koduhooldustoodete paremaks ja julgemaks kombineerimiseks.

Luubi all on: Davines Essential, Oi, Heart Of Glass, The CircleChronicles, Authentic

Tule koolitusele avatud meelega ja ole valmis tooteid endapeal katsetama. Saad ise olla mõlemal pool tooli, st. modelli pole vaja kaasa võtta, praktilise osa harjutame koos kolleegidega üksteise peal.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15.00 
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 25€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

okt. 13 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 03:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.