COLOR.LAB by KEVIN.MURPHY

Juuste värvimine on visuaalne ja piiramatute võimalustega.
LAB värvikoolitus on mõeldud meie edasijõudnud koloristidele, kes tahavad tuua teooria praktikasse ja saada veelgi osavamaks personaliseeritud värviretseptide loomisel. Koolitusel töötame nii individuaalselt kui ka meeskonnana, et teostada ning analüüsida arvukaid teste, mida viime läbi juuksesalkudel ja näidistel. Toome juustes esile heledusfoone, ning õpime kaaspigmente neutraliseerima ja neid ka oma värviretseptides tooni intensiivistamiseks ära kasutama. Osavõtjatel avaneb võimalus võrrelda erinevaid retsepte, mida kasutatakse sarnastes juuksevärvi olukordades, avastades sellega COLOR.ME piiritut mängulisust.

Koolituselt lahkud enesekindlalt tundes kõrgel tasemel COLOR.ME teooriat ning suurepäraste praktiliste oskustega. Laienda oma lähenemist  juuste värvimise teenuse pakkumisel klientidele, samal ajal lõbutsedes!

VÄGA SOOVITATAV koloristidele, kes on osalenud START koolitusel ja tahavad laiendada oma juuste värvimise kogemusi ja enesekindlust.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00
Koolitaja: Risto Pillaroo (KEVIN.MURPHY PLATINUM.KEY)
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia, Pärnu mnt 356, Tallinn
Hind: 100€ +km

Info & broneerimine: Elis Emma Ranne emma@probeaute.ee 56954 488 / Eliise Umbleja eliise@probeaute.ee 56 37 6090

PS! Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Vajalikud töövahendid:
📌Föön
📌TAIL.COMB
📌TEXTURE.COMB
📌SMOOTHING.BRUSH
📌ROLL.BRUSH LARGE
📌ROLL.BRUSH SMALL
📌DENMAN hari
📌BUTTERFLY.CLIPS
📌Eraldusklambrid

Kuupäev

okt. 03 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.