COLOUR CHALLENGE – edasijõudnud Davinesi koloristile

Tule osale Davines Education koolitusprogrammis. Kui oled Davinesi juuksevärvidega juba tuttav, kuid soovid oma teadmisi juuste värvimisest täiendada, siis see koolitus on just Sulle!

Kõigil meil tekib aeg-ajalt küsimusi, miks värvi toon ei tule just päris oodatud erksusega või miks helendamisel kipuvad esile tulema oranžid ja kollased toonid? Räägime kuidas paremini katta halli juust, millist juuksevärvi pealekandmise viisi halli puhul eelistada.

Millised on parimad lahendused kosmeetilise juuksevärvi eemaldamiseks ja milliseid vahendeid Davines selleks pakub? Kuidas mõjutab juuste seisukord värvi tulemust?  Samuti käsitleme erinevaid võimalusi eelpigmenteerimiseks ehk kuidas saavutada ühtlane ja püsiv tulemus kui soovime heledad juuksed värvida  tumedaks.

Kas Sa kasutad töös juuksuri põhilist tööriista – värviringi ning kas Sa oskad seda lugeda? Kuidas kasutada intensiivtoone ja millistel juhtudel milliseid retsepte kasutada? Sul on palju küsimusi ja vähe vastuseid? Koolitusel leiame võimalikud lahendused ja vastused.

Kõik tööd teostame juuksetutikutel. Iga juuksur saab läbi teha nii eelpigmenteerimise kui ka värvi eemaldamise variante.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Koolituse hind: 35€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt. 356, Tallinn)

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.

Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.

Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Küsimuste korral palun kirjutage: irja@probeaute.ee   

Kohustuslik eelregistreerimine:
Irja Nikiforov / irja@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts
/ priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

juuni 06 2024
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.