COLOUR CHALLENGE – edasijõudnud Davinesi koloristile

Tule koolita ennast uues Davines Education  programmis. Kui oled Davinesi juuksevärvidega juba tuttav, kuid soovid oma teadmisi juuste värvimisest täiendada, siis see koolitus on just Sulle! Kõigil meil tekib aeg-ajalt küsimusi, miks värvi toon ei tule just päris oodatud erksusega või miks helendamisel kipuvad esile tulema kollased toonid? Koolitusel kordame värviteooria põhitõdesid. Milliselt teostada juuste- ja peanaha analüüs ja kuidas mõjutab juuste seisukord värvi tulemust? Räägime kuidas paremini katta halli juust, millist juuksevärvi pealekandmise viisi eelistada ning kuidas teha eelpigmenteerimist? Millised on parimad lahendused kosmeetilise juuksevärvi eemaldamiseks ja milliseid vahendeid Davines selleks pakub? Samuti käsitleme erinevaid võimalusi repigmenteerimiseks ehk heledate juuste värvimisel tumedaks. Kuidas kasutada intensiivtoone ja millistel juhtudel milliseid retsepte kasutada? Kaunite blondide toonide saavutamise kunst on täpne ja aeganõudev. Igal juuksuril võiks kaasas olla modell praktilise töö teostamiseks.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 11.15-16.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Koolituse hind: 25€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt. 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:

Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

mai 04 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.