COLOUR WITH CONFIDENCE-Saavuta enesekindlus Davinesi püsivärvidega värvides

Tule koolita ennast uues Davines Education 2021 programmis. Avasta enda jaoks Davinesi kirgas värvide maailm ja saavuta enesekindlus Davinesi püsivärvidega värvides. Selleks, et vastata tänapäeva kliendi kõikvõimalikele ootustele juuksevärvi osas on Davines oma stilistidele loonud rikkaliku juustevärvide süsteemi. Koolitusel keskendume värviteooria põhitõdedele. Milliselt teostada juuste- ja peanaha analüüs ja kuidas mõjutab juuste seisukord värvitulemust. Koolitus on mõeldud  juba Davinesi värvi kasutajale, et tõsta juuksuri töökvaliteeti ning suurendada enesekindlust värvimistöödes. Aga koolitusele on oodatud ka juuksurid, kes sooviksid alles teha lähemat tutvust brändi erilise kontseptsiooniga. Põhjalikumad teadmised saad MASK with Vibrachrom hooldavast püsivärvi süsteemist ja ammoniaagivabast A New Colour värviliinist. Koos Davinesi treeneriga on suurepärane võimalus proovida koolituse praktilises osas uut värvi oma modellil. Katsetame ka erinevaid Davinesi värvi kirgastavaid hooldustooteid ja viimistlusvahendeid. Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15:00 (modellid 11.15-15.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia National Trainer
Hind: 20€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pirni 7, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Maarja Viikmaa – maarja@probeaute.ee / +372 56707034
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

märts 24 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 03:00
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.