DAVINES NATURALTECH – kõik teadmised tänapäevasest peanaha ja juuste täiuslikust heaolust salongis ja kodus

Tule koolita ennast Davines uues koolitusprogrammis ja saa uusi teadmisi Davines Naturaltech toodetest ja salongihooldustest. NaturalTech mitmekülgne sari pakub laias valikus salongi- ja koduhoolitsusi, mis lahendavad enimlevinud peanaha ja juustega seotud probleeme – kuivast peanahast tingitud sügelus, kõõm; juuste väljalangemine; liigrasune peanahk jne. Tooted on mitmekülgsed, toimides nii eraldiseisvalt kui ka teineteisega sünergias. Davines kõrgtasemelised laborid panid kokku parimad looduslikud toorained, et saavutada maksimaalne teaduslik innovatsioon, võimendades samal ajal elemente, mida loodus meile pakub.

Koolitusel teeme selgeks kõige olulisemad ravivõimega komponendid, mis kuuluvad Naturaltech toodete koostisesse ning lisaks õpime erinevaid peanaha massažitehnikaid. Peanaha massaažil on oluline roll toodete tõhususe suurendamisel ning kliendile lisaväärtuse pakkumisel personaalse teenuse näol.

NaturalTech koolituse läbinud juuksur saab Davinesi juukse- ja peanahaspetsialisti sertifikaadi, mis annab põhjaliku pädevuse NaturalTech sarja toodetest ja hoolitsustest. Ta saab enda käsutusse Davinesi juukse- ja peanahahoolitsuste menüükaardi. Koolitusel omandab juuksur teadmised, kuidas viia kliendiga läbi esmane peanaha- ja juuksekonsultatsioon ning oskuse hinnata kliendi juuste ning peanaha seisukorda. Ta oskab soovitada kliendile probleemipõhist ravi- ja hoolitsust ning pakkuda parimat teenust.

Diplomeeritud juuksurid saavad Davinesilt väga helde “Aitäh, et aitad kliendi peanahaprobleeme lahendada” paketipakkumise, mis sisaldab kõiki täishoolduse jaoks vajalikke vahendeid. Küsi paketi soodustuse kohta oma Davines müügiesindajalt!

Tule koolitusele avatud meelega ja ole valmis tooteid ja massaaže enda peal katsetama. Saad ise olla mõlemal pool tooli, st. modelli pole vaja kaasa võtta, praktilise osa harjutame koos kolleegidega üksteise peal.

NB! Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolitusetüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00
Koolitaja: Kaisa Heinla – Davines Estonia National Trainer
Hind: 25€ +km
Koolitusekoht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitte teatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

apr. 13 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.