DAVINES NATURALTECH TAILORING – kliendi juuste vajadustele kohaldatud eksklusiivne salongihooldus

Tule koolita ennast Davines uues koolitusprogrammis ja saa uusi teadmisi Davines Naturaltech toodetest ja salongihooldustest.

NATURALTECH TAILORING on isikupärane konkreetse kliendi juustele kombineeritud salongihoolduste süsteem. Kõrge naturaalsusega teenus pakub teie juustele erakordseid, koheseid ja jätkusuutlikke tulemusi. Teenus on saadaval ainult  Davines salongis ning on lihtsalt ja kiirelt peale kantav pesukausis. Tulemused, mille tõhusust on testitud on juustel koheselt nähtavad. Looduslike koostisainete väga suur osakaal suurendab hoolduse atraktiivsust kõigi klientide jaoks, kes hoolivad nii oma ilust kui ka meie planeedi heaolust. Hoolduses kasutatavad preparaadid sisaldavad kuni 98,9% looduslikku päritolu koostisosi ja on kuni 96,9% ulatuses biolagunevad.

Hoolduse inspiratsioon pärineb Davines Village’i teaduslikust botaanikaaiast Parmas, Itaalias.  Siit valitakse välja parimad taimsed koostisosad, mis on kasvatatud taastava mahepõllumajanduse abil ja ekstraheeritud vähese energiakuluga protsesside abil. Ehtsuse säilitamiseks, mida loodus pakub, pärineb boosterite lõhn koostises sisalduvast taimeekstraktist.   Teenus algab kliendi vajaduste ja ootuste väljaselgitamisest ja analüüsist.  Hoolitsuse segab kokku juuksur, valikus on 4 baasseerumit ja 6 boosterit − kokku 24 võimalikku valemit. Hoolduse lühike mõjuaeg ja kombinatsioonide rohkus annab võimaluse lisada kliendi juustesse kas kohevust, niiskust, läiget või tugevdada ning kirgastada tuhmunud blondi  vaid mõne minutiga. Iga hooldust saab täiendavalt kombineerida ka teiste Davines’i tootesarjade toodetega. Naturaltech toodete tundmine aitab juuksuril soovitada kliendile probleemipõhist ravi- ja hoolitsust ning pakkuda parimat teenust.

Koolitusel osalemine tagab suurepärase paketipakkumise, mis sisaldab kõiki täishoolduse jaoks vajalikke vahendeid. Küsi paketi soodustuse kohta oma Davines müügiesindajalt!

Tule koolitusele avatud meelega ja ole valmis tooteid enda peal katsetama. Saad ise olla mõlemal pool tooli, st. modelli pole vaja kaasa võtta, praktilise osa harjutame koos kolleegidega üksteise peal.

NB! Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolitusetüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00
Koolitaja: Kaisa Heinla – Davines Estonia National Trainer
Hind: 35€ +km
Koolitusekoht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitte teatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Kärt Kuningas / kart@probeaute.ee / +372 5298460
Priit Elts / priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

okt. 10 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.