Davines toning – kõik toonimisest Davines värvivalikuga

Tule täienda ennast uues Davines Education 2022 programmis. Sellel inspiratsiooni pakkuval värvikoolitusel jagab oma teadmisi Davinesi imelisest juuksevärvide maalilmast meie koolitusmeeskonna kõige kreatiivsem liige Alexa Harrington (US). Juuksetoonimine on hädavajalik igapäevane salongiteenus, mis aitab juuksuril saavutada parimaid värvitulemusi. See teenus peab olema kiire, hoidma kliendi juukseid parimas konditsioonis ning rõõmustama klienti imeilusa tulemusega. Koolitusel saad teada millal ja kuidas kasutada juuksetoonimiseks püsivärvi Mask with Vibrachrom. Samuti saad tutvuda demipermanentse kergvärvi VIEW suurepäraste võimalustega. Millised suurepärased omadused on otsepigmentvärvil Finest Pigments? Millal kasutada Alchemic sarja šampoone ja palsameid ning millal võiks klientidele neid ka koju kaasa soovitada?

Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel kasutatavad tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-15.00 (modellid 11.00-15.00)
Koolitaja: Alexa Harrington
Hind: 25€+km
Koolituse koht: Eduka Juuksuri Akadeemia (Pärnu mnt 356, Tallinn)

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäevaenne koolitust.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Priit Elts –priit@probeaute.ee/ +372 53303097

Kuupäev

nov. 29 2022
Aegunud!

Aeg

10:00 - 03:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.