GLYNT tootekoolitus

Kutsume Sind GLYNT tootetutvustusele.

Et pakkuda juustele parimat, on vaja mõista, mida need vajavad. GLYNT ühendab kaasaegsel viisil parima loodusest ja teadusest, kasutades selleks kogu oma kire ilusate juuste vastu, aastakümnetepikkuse kogemuse ning põhjaliku uurimistöö. Tulemuseks on tooted juustele ja peanahale, mis vastavad nii professionaalide kui lõpptarbijate kõrgetele nõudmistele. 

Pöörame GLYNTis kogu tähelepanu parimate koostisosadele. Uusi tooteid luues on eesmärgiks nende maksimaalne toimivus, aga ka hoolivus keskkonna suhtes ja jätkusuutlikkus. GLYNT on teerajaja taastuvate taimsete toorainete kasutamisel juuksekosmeetikas. Kasutatakse taimsete komponentide parimaid omadusi ja kõige moodsamaid meetodeid, et igast koostisest parim välja võtta.  Alles siis, kui loodusliku tooraine toime juustele peanahale on teaduslikult tõestatud, kasutatakse seda GLYNT koostistes.

Tule koolitusele ning avasta enda jaoks GLYNT tooted!

NB!Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 12:00-16:00)
Koolitaja: Natalia Kruusmaa
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn, 2. korrus
Hind: 20€ +km

Info ja broneerimine: Elery Artus / elery@probeaute.ee / +372 59199252

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.
Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.
Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Kuupäev

jaan. 31 2024
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.