NORDIC BLONDE (Tartus) – Davines Century of Light blondeerimissüsteemiga

Tule koolita ennast Davines Education programmis ja avasta enda jaoks Davines blondeerijate maailm. Täna moes olevad helendamistehnikad nõuavad igalt juuksurilt mitmekesiseid oskusi, täpsust ja kõrgel tasemel töövahendeid.Davines Century of Light sarja kuuluvad tooted annavad juuksurile võimaluse rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi ootused. Tooteliin on rikastatud juukseid kaitsva ja hooldava Hair Protective Boosteriga, mis pakub nii juuksurile kui kliendile suuremat kindlustunnet blondeerimistehnikate läbi viimisel. Davines Century of Light blondeerimissüsteemi koolitusel käsitleme milliseid Davinesi blondeerimisvahendid on sobivaimad erinevate helendamistehnikate teostamiseks, milliseid aspekte tuleb silmas pidada ennem juuste blondeerimise alustamis tning kuidas teostada korrektset konsultatsiooni. Tutvume  erinevate Davinesi toodetega juuste toonimiseks.
Igal juuksuril võiks olla kaasas modell praktilise töö teostamiseks.  Modelli valimisel palume arvestada, et praktilise töö jaoks on aega 4,5h.

NB! Koolitusel osalejale kõik koolitusel tutvustatud tooted nädal aega -15%. Esimese koolitusjärgse ostuga koolitustasu kompenseeritakse.

Koolituse tüüp: Teooria jahands-on
Koolituse aeg: 10:00-16:00 (modellid 11:15-16.00)
Koolitaja: Kaisa Heinla/Davines Estonia Nationaltrainer
Hind: 25€+km
Koolituse koht: Tartu Tradehouse koolituskeskus

Lisainfo: Mitteosalemisest palun teada anda hiljemalt 5 tööpäeva enne koolitust. Mitteteatamise korral koolituse arvet ei tühistata.

Kohustuslik eelregistreerimine:
Priit Elts – priit@probeaute.ee / +372 53303097

Kuupäev

jaan. 05 2023
Aegunud!

Aeg

10:00 - 04:00

Toimumiskoht

Tradehouse Koolituskeskus (Tartu)
Riia 2, Tartu, Tartumaa
Kategooria

Korraldaja

Pro Beauté OÜ
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.