NOW&THEN COLLECTION COLOUR & STYLE

Oleme ajastul, mil tehnoloogia, innovatsioon ja jõudlus on ühendatud, kuid samas kombineeritakse see kõigi jaoks sobiva välimusega.
Pakume valikuid, mis annavad paindlikkust ja võimalusi igale värvikliendile. Keskendudes kliendi individuaalsetele vajadustele ja identiteedile, jagame NOW & THENiga värvikollektsiooni, mis võimaldab inimestel end paremini esitleda. Räägime lähemalt tehnikatest, värvivalikust ja tehnoloogiatest, mida KEVIN.MURPHY pakub meie laienevast portfellist.

Brändina oleme aja jooksul pakkunud nii palju ikoonilisi välimusi. See ajalugu on meie jaoks väga oluline, kui loome ja kujundame tulevikku. Meie ainulaadsed, eksklusiivsed KEVIN.MURPHY töövahendid on kesksel kohal ja see annab meile tugeva suuna uute ideede, võimaluste ja tehnikate uurimiseks. Tootevalikud on kaalutletud ning hoolsalt läbimõeldud, et tagada tugev editoriaalne kvaliteetne viimistlus.

Kogusime oma kollektiivsed ideed ja mõjutused, kohandasime neid individuaalselt ja keskendusime nende kureerimisele, et luua kollektsioon, mis vaatab muutuste poole ja edendab meie stilistide oskusi, et kohtuda oma klientidega mitte ainult seal, kus nad on, vaid ka seal, kus nad tahaksid olla.

• Isikupärastage välimust, värvivalikut, värvi pealekandmist, et saavutada soovitud tulemused
• Kasutage oma olemasolevaid oskusi ja õppige uusi tehnikaid ja valemeid kasutama
• Saate aru, kuidas uusi tehnoloogiaid ja toone oma tooteportfelli kohandada ja kuidas parendada klientide jaoks nii tulemusi kui ka salongis veedetud aega
• Uurige joone, vormi, tekstuuri ja kuju lõpmatuid võimalusi värvimisel ning kujunduste rakendamisel tõhusalt ja tulemuslikult
• Avastage, kuidas kasutada tehnikaid, et täiendada ja esile tuua juukselõikusi ning -stiile

Koolitus on stilistidele, kes otsivad uut inspiratsiooni, värviretsepte ja viise, kuidas nihutada piire juuksevärvivalemite ja -tehnikatega pidades silmas oma igat klienti.

Koolituse tüüp: teooria ja hands-on
Koolituse aeg: 10:00-17:00
Koolitajad: Viktorija Parutyte (COLOR.ME PLATINUM.KEY) ja Risto Pillaroo (KEVIN.MURPHY DIAMOND.KEY)
Asukoht: Eduka Juuksuri Akadeemia Pärnu mnt 356, Tallinn
Hind: 200€+km

Lisainfo: Inna Petrova┃inna@probeaute.ee┃5670 7034

NB! Koha koolitusel tagab õigeaegselt makstud koolitusarve. Arve väljastatakse hiljemalt 1 tööpäeva jooksul registreerimisest.
Kui oled haigestunud või mõnel muul põhjusel ei saa koolitusel osaleda, siis sellest teavitada esimesel võimalusel.
Teatades koolitusel mitteosalemisest rohkem kui 2 tööpäeva ette, kantakse koolituskrediit edasi järgmisele vabalt valitud koolitusele. Kui koolitusel mitteosalemisest ei teavitata või teatatakse vähem kui 2 tööpäeva ette, ei kanta koolituskrediiti edasi ega tagastata.

Vajalikud töövahendid:
SEWING.KIT
PIN.CLIPS
SMOOTHING.BRUSH
STYLING.BRUSH
TAIL.COMB
COLOUR.PALETTE
ROLL.BRUSH
TEXTURE.COMB
Lokipulk
Sirgendajad
Eraldusklambrid
Föön

Kuupäev

apr. 22 2024
Aegunud!

Aeg

10:00 - 05:00

Toimumiskoht

Eduka Juuksuri Akadeemia (Tallinn)
Pärnu maantee 356, Tallinn
Kategooria
Ostukorv
Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.